HYPER ZONE

Di kota kecil Sungai Petani, tersembunyi sebuah destinasi wajib bagi pencinta alatulis dan budaya kreatif โ€” HYPER ZONE. Kedai alatulis yang kini menjadi ikon tempatan ini bukan sahaja menawarkan pelbagai barangan tulis dari jenama tempatan dan antarabangsa, malah turut menjadikan ruangannya sebagai galery kecil yang menggabungkan fungsi dan estetika. Dengan susunan yang unik, promosi menarik, dan komitmen terhadap kualiti, HYPER ZONE membuktikan bahawa alat tulis bukan sekadar keperluan, tetapi sebahagian daripada identiti kreatif masyarakat moden di Malaysia.

HYPER ZONE

Alamat

Lebuh Intan, Taman Intan, 08000 Sungai Petani, Kedah, Malaysia

Telefon

Lokasi HYPER ZONE
Pendapat

1/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

HYPER ZONE yang terletak di Lebuh Intan, Taman Intan, 08000 Sungai Petani, Kedah, merupakan destinasi hiburan keluarga yang unggul dengan menawarkan pelbagai aktiviti rekreasi moden dan inovatif. Perniagaan ini menonjol berkat persekitarannya yang mesra keluarga, peralatan berkualiti tinggi, dan pelbagai pilihan permainan interaktif yang sesuai untuk semua peringkat umur. Lokasinya yang strategik di tengah bandar memudahkan akses pengunjung dari seluruh kawasan sekitar, menjadikannya pusat hiburan utama di kawasan tersebut. Dengan perkhidmatan yang mesra dan pengurusan yang cekap, HYPER ZONE kini menjadi pilihan utama untuk majlis sambutan, aktiviti kumpulan, serta hiburan harian yang menyeronokkan dan seimbang.

Selasa9:00โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Rabu9:00โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Khamis9:00โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Jumaat9:00โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Sabtu9:00โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Ahad9:00โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Isnin9:00โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG

Maklumat lanjut

Apakah HYPER ZONE menjual barang-barang alatan sekolah di Malaysia?

Ya, HYPER ZONE di Lebuh Intan, Taman Intan, 08000 Sungai Petani, Kedah, Malaysia merupakan sebuah kedai alatan sekolah yang menyediakan pelbagai jenis barangan seperti buku nota, pena grafik, pemadam, dan peralatan lukisan yang sesuai untuk pelajar dan pekerja profesional.

Adakah HYPER ZONE menyediakan barangan alatan pejabat di Sungai Petani?

Ya, HYPER ZONE menawarkan koleksi lengkap barang alatan pejabat termasuk fail dokumen, kotak pensil plastik, pen penanda, dan peralatan pentadbiran lain yang penting untuk persekitaran kerja dan pembelajaran di kawasan Sungai Petani.

Di manakah lokasi tepat kedai HYPER ZONE di Kedah?

Lokasi tepat HYPER ZONE ialah di Lebuh Intan, Taman Intan, 08000 Sungai Petani, Kedah, Malaysia. Ianya mudah diakses dan terletak berdekatan kawasan perumahan dan sekolah, menjadikannya destinasi utama untuk membeli alatan tulis dan keperluan sekolah.

Adakah HYPER ZONE menawarkan harga berpatutan untuk alatan tulis di Malaysia?

Ya, HYPER ZONE dikenali dengan harga yang kompetitif dan promosi menarik untuk pelanggan, menjadikannya pilihan utama untuk membeli barang keperluan sekolah dan alatan tulis harga berpatutan di seluruh Malaysia.

See also
City Book Company
See also
Unik Gemilang Enterprise
See also
Butik bin Hasani (Hadapan Central Square)
See also
GELIGA PRINTING – GELIGA GLOBAL SDN BHD PRINTING SHOP SUNGAI PETANI