PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS

Pekan Nenas, sebuah bandar kecil yang dikenali sebagai pengeluar nanas terunggul di Malaysia, kini turut mencuit perhatian dengan kehadiran PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS yang bukan sahaja menyediakan keperluan harian, tetapi juga menjadi destinasi utama bagi peminat alat tulis. Di tengah-tengah persaingan runcit yang semakin sengit, pasar raya ini membezakan diri dengan menawarkan pelbagai barangan stationery berkualiti, daripada alat menulis asas hinggalah kepada produk kreatif untuk pelajar dan pekerja pejabat, menjadikannya antara pusat rujukan utama dalam kalangan komuniti tempatan yang menghargai kualiti dan ketercapaian.

PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS

Alamat

400, Jalan Sawah, 81500 Pekan Nanas, Johor Darul Ta'zim, Malaysia

Telefon

+60 7-699 1904

Lokasi PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS
Pendapat

3.9/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Pasaraya Maslee Pekan Nanas merupakan destinasi runcit yang unggul di 400, Jalan Sawah, 81500 Pekan Nanas, Johor Darul Ta’zim, menawarkan pengalaman membeli-belah yang selesa dan lengkap untuk komuniti tempatan. Dengan pelbagai barangan segar, termasuk hasil tani tempatan dan produk harian berkualiti tinggi, pasaraya ini sentiasa memastikan kesegaran dan kepuasan pelanggan. Lokasinya yang strategik serta kemudahan parkir yang mencukupi menjadikannya pilihan utama penduduk sekitar. Untuk maklumat lanjut mengenai waktu operasi dan promosi terkini, pelanggan boleh menghubungi +60 7-699 1904 atau layari laman web rasmi di http://www.maslee.com/store-location. Dengan komitmen terhadap perkhidmatan unggul dan harga berpatutan, Pasaraya Maslee Pekan Nanas terus menjadi pilihan utama dalam kalangan pengguna moden.

Selasa9:30โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Rabu9:30โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Khamis9:30โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Jumaat8:30โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Sabtu8:30โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Ahad8:30โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG
Isnin9:30โ€ฏPGโ€“10:00โ€ฏPTG

Maklumat lanjut

Apakah PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS menjual barangan stationery?

Ya, PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS menyediakan pelbagai jenis barangan stationery untuk keperluan pelajar, pekerja pejabat dan pengguna umum. Anda boleh menjumpai alatulis, buku nota, fail, pensel, pen dan banyak lagi di kedai ini yang terletak di 400, Jalan Sawah, 81500 Pekan Nanas, Johor.

Di manakah lokasi tepat PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS?

PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS terletak di 400, Jalan Sawah, 81500 Pekan Nanas, Johor Darul Ta’zim, Malaysia. Lokasinya mudah diakses dan berada di kawasan yang sibuk, sesuai untuk mereka yang mencari kedai stationery berhampiran Pekan Nenas.

Bagaimanakah cara menghubungi PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS?

Anda boleh menghubungi PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS melalui nombor telefon +60 7-699 1904. Untuk maklumat lanjut mengenai lokasi dan operasi, kunjungi laman web rasmi di http://www.maslee.com/store-location.

Apakah rating PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS di kalangan pelanggan?

PASARAYA MASLEE PEKAN NENAS memperoleh rating 3.9 daripada pengguna, yang menunjukkan perkhidmatan dan pelbagai produk seperti stationery diterima baik oleh komuniti setempat.

See also
KK Super Mart Johor, Pekan Nenas (3) (JPN3 )
See also
Aryan Apparels
See also
Koperasi Sek. Men. Pekan Nanas Pontian Bhd.
See also
KK Super Mart Johor, Pekan Nenas (JPNN)