BP Books Sdn. Bhd.

Di tengah-tengah perkembangan pesat industri pendidikan dan perniagaan di Malaysia, Batu Pahat tidak ketinggalan dengan kehadiran BP Books Sdn. Bhd., sebuah nama yang semakin dikenali dalam kalangan pengguna kedai alat tulis. Sebagai penyedia utama produk alat tulis, buku nota, bahan peperiksaan, dan barang keperluan sekolah serta pejabat, BP Books Sdn. Bhd. telah membina reputasi yang kukuh dengan menawarkan barangan berkualiti pada harga yang berpatutan. Dengan lokasi strategik di bandar Batu Pahat, perniagaan ini bukan sahaja melayani komuniti tempatan, tetapi juga turut menyokong rangkaian pengedaran ke seluruh negara, menjadikannya antara pemain penting dalam ekosistem kedai alat tulis di Malaysia.

BP Books Sdn. Bhd.

Alamat

13, Jln Flora 2, Taman Flora, 83000 Batu Pahat, Johor Darul Ta'zim, Malaysia

Telefon

+60 7-439 5519

Lokasi BP Books Sdn. Bhd.
Pendapat

3/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

BP Books Sdn. Bhd., terletak di 13, Jln Flora 2, Taman Flora, 83000 Batu Pahat, Johor Darul Ta’zim, Malaysia, merupakan destinasi utama untuk pelbagai koleksi buku berkualiti pada harga berpatutan. Dikenali kerana perkhidmatan pelanggan yang cekap dan stok yang pelbagai, termasuk buku teks, fiksyen, dan rujukan akademik, kedai ini memenuhi keperluan pelajar, pendidik, dan pencinta bacaan. Dengan lokasi yang mudah diakses dan talian hubungan +60 7-439 5519, BP Books Sdn. Bhd. menawarkan pengalaman membeli-belah yang mudah, pantas, dan meyakinkan, menjadikannya pilihan terbaik untuk komuniti tempatan.

Isnin8:00โ€ฏPGโ€“4:00โ€ฏPTG
Selasa8:00โ€ฏPGโ€“4:00โ€ฏPTG
Rabu8:00โ€ฏPGโ€“4:00โ€ฏPTG
Khamis8:00โ€ฏPGโ€“4:00โ€ฏPTG
Jumaat8:00โ€ฏPGโ€“4:00โ€ฏPTG
Sabtu8:00โ€“11:30โ€ฏPG
AhadTutup

Maklumat lanjut

Apakah BP Books Sdn. Bhd. menjual barangan stesenari di Malaysia?

Ya, BP Books Sdn. Bhd. merupakan sebuah kedai stesenari yang menyediakan pelbagai barangan seperti buku latihan, alat tulis, kotak pensel, dan peralatan persekolahan lain di Batu Pahat, Johor. Kedai ini terletak di 13, Jln Flora 2, Taman Flora, 83000 Batu Pahat dan merupakan destinasi utama untuk keperluan stesenari berkualiti di Malaysia.

Apakah jenis produk stesenari yang ditawarkan oleh BP Books Sdn. Bhd.?

BP Books Sdn. Bhd. menawarkan pelbagai produk stesenari termasuk buku nota, pen penanda, pemadam, pembaris, dan perkakas sekolah lain yang sesuai untuk pelajar dan pekerja pejabat. Semua barangan ini dipilih untuk memenuhi keperluan harian pelanggan dengan harga yang berpatutan dan berkualiti tinggi.

Bagaimanakah cara menghubungi BP Books Sdn. Bhd. untuk pertanyaan stesenari?

Anda boleh menghubungi BP Books Sdn. Bhd. melalui talian +60 7-439 5519 untuk sebarang pertanyaan mengenai barangan stesenari di Malaysia. Kedai ini terletak di 13, Jln Flora 2, Taman Flora, 83000 Batu Pahat, Johor Darul Ta’zim, dan menyediakan perkhidmatan mesra pelanggan untuk membantu anda mendapatkan keperluan persekolahan dan pejabat.

Adakah BP Books Sdn. Bhd. merupakan kedai stesenari utama di Batu Pahat?

Ya, BP Books Sdn. Bhd. dikenali sebagai salah satu kedai stesenari utama di Batu Pahat, Johor, dengan lokasi strategik di 13, Jln Flora 2, Taman Flora. Kedai ini sentiasa menjadi pilihan utama masyarakat setempat kerana senarai barangan lengkap, harga berpatutan dan perkhidmatan yang konsisten.

See also
Syarikat Perniagaan Perintis
See also
Central Malaya Paper Sdn. Bhd.
See also
Wah Soon Stationery Trading
See also
Boon Yee Stationery Trading